Biz Kimiz?

Fevkalade Fikirlerin Ajansı

Fevreka, 2011 yılından beri bireysel ve kurumsal markalara ilk günkü heyecanı ile içerik üretimi ve reklam çözümlemeleri sunar. Sayısal analiz raporlarını, rasyonel ve yaratıcı brainstorming seansları ile birleştirerek markaya istediğini her alanda verebilen bir ajansız. Reklamın ve içerik üretiminin özenle ve alışılmışın dışında yapılması gerektiğine inananlardanız.

Neler Yapıyoruz?

İçerik üreten, içerik üretirken bunun devamlılığının sağlanmasına özen gösteren, djital medya yönetiminden kreatif çözümlemelere kadar geniş bir skalada bünyemizde barındırıyoruz.

İçeriğin hazırlanmasından, sürekliliğine kadarki olan süreçte en güncel dijital iletişim dilini, analiz raporları ile aynı potada eriterek “içerik kraldır” sözüne sadık kalıyoruz.

Dijital medyanın uçsuz bucaksız arazisinde, en son dijital trendlere ve mecralara göre markanıza uygun stratejik planlamalar yaparak ilerlerken, markanızın dijital medyadaki varoluş sancısına yaptığımız analiz ve raporlamalarla da çare oluyoruz.

Fevreka olarak geleneksel reklamcılığın temellerini, dijital medya ve içerik üretimi ekibimizle modern bir reklamcılık çözümleri sunuyoruz.

İçerikle Pazarlama

Marka ihtiyacına göre geliştirilecek taban analizi sonrası stratejik planlama ile içerik haritası oluşturulur. Bu haritaya markanın benimsediği kurumsal dili güncel iletişim dili ile birleştirilerek içeriğin özgün dili ortaya çıkartılır. İçeriğin devamlılığın sağlanmasının yanında hedef kitleye daha doğru yollardan ulaşmak için özel hedeflemeler ile içeriğin erişiminin devamlılığı da sağlanır.

Dijital Medya Yönetimi

Gelişen dijital mecraların gerisinde kalmamak için, güncel dijital medyaları ve trendlerini marka  uygunluğa göre analiz ettikten sonra bunu dijital medya stratejisi, rakip marka analizi, güncel dijital medya dili ile birleştirerek fevkalade bir dijital medya yönetimi ve çözümleri sağlıyoruz. Aylık olarak yapılan raporlamalarla da düzenli olarak dijital medyanın neresinde olduğunu görebiliyorsunuz.

SEO

Ünlü düşünür Foucault demiş ki; “SEO markanın kalbidir”. Tamam belki Foucault böyle bir şey dememiş fakat bu konuda bir SEO çalışması yapmış olsaydık Foucault diye Google’da arama yaptığınızda bu söz karşınıza çıkardı. İşte SEO bu sebeple önemli; anahtar kelimelerinizi bize emanet edin, biz sizi Google aramalarında zirvelere taşıyalım!

Kreatif Çözümler

Markanın kreatif alanda zora düştüğü her noktada, kreatif analizler ve kreatif düşüncelerle beraber 360 derece kreatif çözümler sunuyoruz.