Fevreka ne hizmetler sunar?


Fikirler değişimin temelidir diyerek hedef kitlenizin davranışlarını değiştiriyor, kreatif ve yenilikçi fikirler sunarak markanızın dijital platformlarda yükselişine birlikte şahit oluyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Fevreka sunduğu sosyal medya hizmetleri kapsamında markanızın dijital stratejisini planlar, sosyal medyada farklılık yaratacak içerikler üreterek, belirlenen hedef kitle ile iletişim sürecinin ve elde edilen verilerin raporlanmasını üstlenir.

İçerik Üretimi

Content is the king mantığı ile hareket eden kreatif ekibimiz, markanızın içerik ihtiyacını gerekli analiz ve araştırmalar ışığında belirler, hedef kitlenize giden yolda doğru içerik stratejisi ile oluşturduğu metinleri onayınıza sunar.

SEO

Fevreka, sunduğu SEO hizmeti dahilinde markanıza ait web sitesinin arama motorlarında yükselerek daha fazla ziyaretçi elde etmesini sağlar. Dijital bir strateji gerektiren Seo hizmeti kapsamında kullanıcı deneyimini düzenli olarak analiz ederken elde edilen sonuçlar markanın bilinirliği ve satış oranı hızla arttığını gösterir.

Dijital PR Yönetimi

Markanızın dijital dünyadaki konumunu sağlamlaştırmak ve bilinirliğinizi güçlendirmek için, Dijital PR Yönetimi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Kurumsal ve Mikrositeler

Gerek kurumsal, gerek proje bazlı tüm mikrosite ihtiyaçlarınız için Fevreka emrinize amade!

İçerikle Pazarlama

Kaliteli içerikler üretmek önemli, peki ama onları aynı derecede kaliteli içerikle pazarlama projeleriyle daha geniş kitlelere ulaştırmak? Hem içeriği üretip, hem marka bilinirliğinizi arttırmak istiyorsanız, bu hizmeti de veriyoruz!

Tasarım Hizmetleri

Çağın gereklerinden biri olan ve markanızın ihtiyaç duyduğu görsel desteği sağlayan Fevreka, müşterinin dilinden anlayan görseller tasarlarken diğer bir yandan bu görsellerin birleşimden oluşan video ve animasyonlarla adım adım markayı hedefine ulaştırır.