FEVREKA
Ne Hizmetler Sunar?

Markanızı dijital ve reel dünyada ileri taşıyacak tüm reklam ve içerik hizmetlerini sunuyoruz.

Dijital medyanın uçsuz bucaksız arazisinde, en son dijital trendlere ve mecralara göre markanıza uygun stratejik planlamalar oluştururken, yaptığımız analiz ve raporlamalar sonucu ortaya çıkan yenilikçi fikirlerle de markanızın dijital medyadaki varoluş sancısına çare oluyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

“Bana takipçilerini söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim.” Arşimet

Fevreka, sunduğu sosyal medya hizmetleri kapsamında markanızın dijital stratejisini planlar, sosyal medyada fark yaratacak içerikler üreterek, iletişim sürecinin ve elde edilen verilerin raporlanmasını üstlenir. Böylece markanız potansiyel müşterilerle iletişimde kalır, bilinirliğini artırır, anlık ve güncel iletişim kurar.

İçerik Üretimi

Yazdığımız içeriklerle az kalsın Nobel Edebiyat Ödülü kazandığımızı anlatmış mıydık?

Dijital dünya hayatımızın her alanına girdiğinden beri, hedef kitlenin ilgisini canlı tutacak, markaya olan sadakati artıracak güncel içerikler paylaşmak, hedef kitleniz için büyük önem arz ediyor. Görseller ile zenginleştirilmiş, bilgilendirici ve tanıtıcı içeriklerle hedef kitlenizle bağ kuruyoruz. Dijital dünyanın dinamiklerini takip eden video, metin ve görsel içerikler oluşturuyoruz.

SEO

Bizce Arşimet yaşasaydı, “Dünyanın en iyi bilim insanı” anahtar kelimesinde en üste çıkmak için Fevreka ile çalışırdı.

SEO veya diğer adıyla arama motoru optimizasyonu, sektörel kelimelerin Google aramalarında, sitenizin üst sıralarda yer alıp daha fazla organik ziyaretçi elde etmesini sağlayan, yatırım maliyeti düşük bir reklam stratejisidir. Fevreka, sunduğu SEO hizmeti dahilinde, markanıza ait web sitesinin daha fazla ziyaretçi elde etmesini sağlar. Kullanıcı deneyimi düzenli olarak analiz edilirken, marka bilinirliğinin ve satış oranının artışı somut verilerle gözlemlenir.

SEM

Bunu mu demek istediniz: Etkili ve hedef odaklı arama motoru reklamları

SEM, internet sitelerinin, arama motoru sonuç sayfalarındaki görülebilirliklerini artırarak tanıtım yapan internet pazarlama yöntemleridir. Özel hedeflemeler sunan SEM reklamları sayesinde spesifik kitlelere ulaşırsınız.

İtibar Yönetimi

Dijital ortamdaki marka algınıza yön verecek dedikodu takımımız hazır.

Firmaların %50’den fazlası, gerçek olmayan olumsuz yorumlara maruz kalıyor ve insanların %90’ı bir firmadan hizmet ya da ürün almadan önce internet üzerinden inceleme yaparak, yapılan yorumların %80’ine inanıyor. İyi bir itibar yönetimiyle kontrolü elinizde tutmak sizin
elinizde.

Kriz Yönetimi

Ne demiş Arşimet: “İnternet söz konusu olduğunda kriz geliyorum demez!”

Tüm beklenmedik ihtimallere karşı hazırlıklı olmak gerek. Hiç ummadığınız bir anda linç edilmemek için markanızın tüm olası senaryolara karşı bir planı olmalı.

Kreatif Kampanya Üretimi ve Yönetimi

Hayır, her fikir bulduğumuzda “Evreka!” diye bağırmıyoruz.

Suyun kaldırma kuvveti fikrini bulmuş değiliz ama rakiplerinizden sıyrılmanızı, kopup gitmenizi, dört nala koşmanızı sağlayacak iyi fikirlerimiz var. Video prodüksiyon da dahil olmak üzere bütünleşik bir dijital iletişim kampanyası üretip hedef kitlenizden alkışları toplayabiliyoruz.

Grafik Tasarım

Doğru tasarımın marka imajınız için ne kadar önemli olduğunu bilmek için Arşimet olmaya gerek yok.

Tasarım disiplinlerine yeni nesil yaklaşımı ve hedef kitlenin dilinden anlayan görsellerle Fevreka markanızın görsel dünyasını oluşturur. Dikkat çekici ve akılda kalıcı görsellerle mesajınız her daim akıllarda kalır.

Kurumsal Kimlik

Markanız ben kimim demesin, varoluş sancısı çekmesin.

Tasarım disiplinlerine yeni nesil yaklaşımı ve hedef kitlenin dilinden anlayan görsellerle Fevreka markanızın görsel dünyasını oluşturur. Dikkat çekici ve akılda kalıcı görsellerle mesajınız her daim akıllarda kalır.

Web Tasarımı

Web siteniz yeni neslin dinamiklerine uygun olsun nokta kom.

Markanızın internetteki nüfus cüzdanı olan kurumsal web sitesinin günümüz trendlerine
uygun ve kullanıcı dostu olmasına dikkat ediyor musunuz? Sitenin wireframe’inden altyapısına, içeriklerinden testine her şeyi biz üstleniyoruz.