Fevreka ne hizmetler sunar?


Markanızı dijital ve reel dünyada ileri taşıyacak tüm reklam ve içerik hizmetlerini sunuyoruz.

Dijital medyanın uçsuz bucaksız arazisinde, en son dijital trendlere ve mecralara göre markanıza uygun stratejik planlamalar oluştururken, yaptığımız analiz ve raporlamalar sonucu ortaya çıkan yenilikçi fikirlerle de markanızın dijital medyadaki varoluş sancısına çare oluyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Fevreka, sunduğu sosyal medya hizmetleri kapsamında markanızın dijital stratejisini planlar, sosyal medyada fark yaratacak içerikler üreterek, iletişim sürecinin ve elde edilen verilerin raporlanmasını üstlenir.

İçerik Üretimi

“Content is the king” mantığı ile hareket eden kreatif ekibimiz, markanızın içerik ihtiyacını gerekli analiz ve araştırmalar ışığında belirler, hedef kitlenizin duymak istediklerini söyleyen metinleri onayınıza sunar.

SEO

Fevreka, sunduğu SEO hizmeti dahilinde, markanıza ait web sitesinin arama motorlarında yükselerek daha fazla ziyaretçi elde etmesini sağlar. Kullanıcı deneyimi düzenli olarak analiz edilirken, marka bilinirliğinin ve satış oranının artışı somut verilerle gözlemlenir.

Dijital PR Yönetimi

Markanızın dijital dünyadaki konumunu sağlamlaştırmak ve bilinirliğinizi artırmak için, dijital PR yönetimi ile adınızı duyurabilirsiniz.

Kurumsal ve Mikrositeler

Gerek kurumsal, gerek proje bazlı tüm web sitesi ihtiyaçlarınız için Fevreka’yla tanışın, Fevreka’ya danışın.

İçerikle Pazarlama

Dijital iletişim ekosisteminde yenilikçi içerikler her daim rakiplerinizden ayrışmanızı sağlar. Hedef kitleyle bağ kuran, pazarlama temelli içeriklerle hem daha geniş kitlelere ulaşın hem de marka değerinizi artırın.

Tasarım Hizmetleri

Tasarım disiplinlerine yeni nesil yaklaşımı ve hedef kitlenin dilinden anlayan görsellerle Fevreka markanızın görsel kimliğini oluşturur.