Sosyal Medya Yönetimi

Dijitalleşen dünyada markaların sosyal medyadaki yeri, kullanıcıları ile iletişimi ve potansiyel hedef kitlelerine doğru bir dil ile ulaşmaları büyük önem taşımaktadır. Artık kullanıcılar deneyimlerini sosyal medya aracılığı ile paylaşıyor, marka ile iletişim kurmak için sosyal medyayı tercih ediyor. Herhangi bir hizmet ya da ürünle ilgili tavsiye ve şikayetlerini sosyal medya üzerinden paylaşıyor.

Fevreka olarak, markaların ihtiyacı olan sosyal medya stratejilerini alanında uzman ekibi ile kurgulayarak, sosyal medya hesaplarının doğru hedef kitleye en etkili biçimde ulaşmasını sağlıyoruz. Dijital iletişim ve dijital pazarlama konularında da markanın ihtiyacı olan sosyal medya kampanyalarını planlayarak tüm sosyal medya kanallarında aktif olarak yer almasını sağlıyoruz.

Alanında uzman yaratıcı sosyal medya ekibimiz ile markanın imaj ve itibar yönetimini sağlayacak ve hedef kitledeki pozitif algıyı oluşturacak / güçlendirecek stratejiler üretiyor ve rakiplerinizden sıyrılarak potansiyel hedef kitleye daha etkili bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Markanın kampanya öncesi ve sonrası performansı ve kampanyanın etkisi ile ilgili raporlar hazırlayarak periyodik olarak sizi bilgilendiriyoruz.

İçerik Üretimi

İçerik Ajansı olarak hizmet veren Fevreka markanın beklentilerini karşılamak ve en doğru içeriği üretebilmek için markanın beklentilerini dinliyor, marka ve rakip markaların mevcut durumlarını araştırıyor, hedef kitle analizini gerçekleştirerek kreatif ekibimiz ile aylık içerik planlamasını gerçekleştiriyoruz.

Markanın mevcut durumu, hedef kitlesi ve ihtiyacı olan dijital iletişim stratejisi belirlendikten sonra markaya en uygun iletişim dilini belirliyoruz. Yaratıcı ve dikkat çekici içeriklerin seo uyumlu olmasına özen gösteriyor ve markayı en iyi şekilde ifade edecek kreatif içerik planlamasını markanın onayına sunuyoruz. Planlamaya uygun olarak içeriklerin paylaşımını ve takibini yapıyor, kullanılan içeriklerin etkisi ve elde edilen feedbackler için aylık raporlar hazırlıyoruz.

Dijital Pr

Hedef kitlenize doğru iletişimi kurmanın yanı sıra online platformlarda markanızın itibarını pekiştirmek için dijital halkla ilişkiler çalışmalarını da gerçekleştiriyoruz. SEO ile arama motorlarının optimizasyonu, sosyal medya siteleri aracılığı ile kişisel ve kurumsal virallerin yayılımı, dijital kriz iletişiminin yönetilmesi, sosyal medyada marka için yapılan yorum ve paylaşımların takibi ve acil durumlarda en etkili müdahalenin sağlanması konularında da dijital ortamlarda markanın ihtiyacı olan çözümleri sunuyoruz.

Online İtibar yönetimi

Markayı doğru hedef kitle ile buluşturmak, potansiyel hedef kitleyi markaya kazandırabilmek adına markanın dijital platformlarda ihtiyaç duyduğu algı ve itibar yönetimini gerçekleştirmek için en etkili iletişim yolunu belirliyor, stratejiyi en iyi anlatacak yazılı ve görsel dili geliştiriyoruz.

Dijital strateji danışmalığı

Dijital strateji danışmalığı ile markanızın farklı dijital mecralarda en etkili şekilde nasıl yer alabileceğini ve hedef kitlesine en uygun dili belirliyor, dijital kanallarınızdaki gelişmeleri takip eden raporlar hazırlıyoruz. Markanızın yer aldığı pazar ile ilgili araştırma yapıyor ve markanın swot analizi çıkarılarak dijital platformlarda en etkili şekilde yer almasını sağlıyoruz.

SEO yönetimi

Markanızın arama motorlarında, sosyal medya platformlarında ve tüm dijital alanlarda en etkili bir biçimde yer alması için gerekli optimizasyonu, strateji ve planmayı yapıyor, içeriklerinizin ve dijital iletişim dilinizin seo uyumlu olması için ihtiyacı olan yönetimi sağlıyoruz. Fevreka ile mucize beklemeden emin adımlarla yükselirsiniz.